Rohové PC stoly a psací stoly

Oblíbeným umístěním PC a psacích stolů jsou rohové části místnosti. Stůl v rohu místnosti šetří místo, kterého není nikdy dost a navíc umožňuje zajímavé umístění odkládacích prostor jako jsou různé kontejnery a šuplíky. Rohové PC stoly se dají skládat do různých variabilních sestav.

 

Psací a PC stoly rohové - rozdělení stolů

Rohové pascí a PC stoly jsou rozděleny podle použitých materiálů. Nejoblíbenější rohové PC a psací stoly jsou vyrobeny z lamina. Jsou to nejdostupnější rohové PC stoly a psací stoly a to především pro svoji příznivou cenu a nenáročnou údržbu. Pokud nedojde k mechanickému poškození tohoto stulu, bude Vám dobře sloužit po mnoho let.

Další možností jsou rohové PC a psací stoly z masívu. Jsou to špičkové stoly, hodí se zejména do designově vybavených prostor. Nejčastěji používaný materiál je smrk a borovice. Dražší rohové PC a psací stoly se vyrábějí z buku, dubu nebo jasanu. Rohové PC a psací stoly z masívu jsou optařeny povrchovým mořidlem. A to buď barevěn tónovaným pro zvýraznění kresby dřeva nebo čirým průhledným ekologickým mořidlem.

 

Rohové PC a psací stoly v nabídce e-shopu

Rohové PC stoly a rohové psací stoly prodáváme prostřednictvím našeho e-shopu DORA - Nábytek a bytové doplňky. V příslušné kategorii je výběr z mnoha různých druhů PC a psacích stolů. Vbrat si můžete podle použitého materiálu, velikosti stolu nebo použitého barevného designu stolu. K tomuto nábytku se skvěle hodí pohovky - těch má e-shop DORA na skladě velké množství a velký výběr.

 

Záruční podmínky při koupi rohového PC stolu

Na veškeré zboží zakoupené v e-shopu se vztahují standardní záruční podmínky, stejně je tomu i při nákupu rohového PC stolu. Rohové PC a psací stoly rozvážíme po celém území ČR. Při celkovém nákupu zboží za 10.000,- Kč Vám objednané zboží přivezeme zdarma.

 

Rohový PC stůl a psací stůl zakoupený v našem e-shopu nebo kamenné prodejně v Ostravě-Porubě Vám bude dlouho a dobře sloužit. Těšíme se na Vaši návštěvu.

© PC A PSACÍ STOLY DORA / tel.: 596 632 817
design / web / seo / www.goj.cz